O firmie

Nasza firma Emabo istnieje od 1999 roku i zajmuje się szeroko rozumianym przetwórstwem tworzyw sztucznych. Podstawą naszej działalności jest wykonywanie usług z zakresu separacji, kruszenia, mielenia, pulweryzacji i granulacji tworzyw. W 2011 roku uruchomiliśmy produkcję płyt z tworzyw sztucznych. Misją naszego przedsiębiorstwa jest identyfikacja i wykorzystanie surowców wielomateriałowych w ramach ogólnie pojętego recyklingu. Od 2012 roku zostaliśmy umieszczeni w bazie recyklerów europejskiej organizacji Recovinyl. Jest to organizacja, która powstała z inicjatywy europejskiego przemysłu PVC. Jej misją jest odzyskanie i ponowne przetworzenie możliwie największej liczby PVC. W 2013 roku uzyskaliśmy Certyfikat Recovinyl Advanced. Obecnie dążymy do osiągnięcia poziomu Eucerplast, jest to w tej chwili najwyższy poziom certyfikacji recyklerów w Europie. Staramy się myśleć przyszłościowo oraz wychodzić naprzeciw coraz większym wymaganiom przetwórców PVC. Przetwarzamy i świadczymy usługi z zakresu przetwórstwa PVC, PP, PE, PS, ABS, POM, PBT, PMMA, PC i SBS. Nieustannie staramy się poszerzać i ulepszać naszą ofertę. Posiadamy własne laboratorium oraz współpracujemy z jednostkami badawczymi uczelni wyższych. Emabo Waldemar Ślebioda współdziała w ramach struktur Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego. Nasza praca służy również lokalnej społeczności, wspieramy między innymi szkoły, przedszkola, Ochotnicze Straże Pożarne w naszym powiecie. Cieszymy się, że nasze starania zostają docenione, o czym świadczy wiele otrzymanych wyróżnień i nagród, z których jesteśmy niezmiernie dumni.

Dowiedz się więcej na temat tworzyw sztucznych

Nasze produkty i usługi

Produkty

  • – Tworzywa sztuczne
  • – Środki pomocnicze
  • – Płyty z tworzyw sztucznych

Usługi

  • – Przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • – Doradztwo
  • – Badania laboratoryjne i ich opracowanie
Zobacz

CERTYFIKATY, NAGRODY, WYRÓŻNIENIA

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć

Certyfikat Recovinyl Advanced

W 2013 roku uzyskaliśmy Certyfikat Recovinyl Advanced, a obecnie dążymy do osiągnięcia poziomu Eucerplast. Jest to w tej chwili najwyższy poziom certyfikacji recyklerów w Europie.

Wyróżnienia i nagrody

Cieszymy się że nasze starania zostają doceniane. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród z których jesteśmy niezmiernie dumni.

Wspieramy między innymi szkoły

Nasza praca służy również lokalnej społeczności. Wspieramy szkoły, przedszkola oraz Ochotnicze Straże Pożarne w naszym powiecie.

 

Emabo Waldemar Ślebioda
ul. Parkowa 3, Sepno 64-060 Wolkowo

Tel.: +48 (61) 44-31-191
Tel. kom.: 693-433-372